Grensta komanda

Andrius Budginas

Direktorius
Vilniuje Andrius įgijo Transporto inžinerijos bakalauro laipsnį. Studijų metu buvo įgytos tokios žinios, kaip transporto priemonių, jų agregatų projektavimas ir eksploatavimas, techninė priežiūra, saugaus eismo organizavimas, sąveikos su keliu ir aplinka. Įgytos ir vadybos žinios. Andrius įgytas žinias taiko autoserviso veikloje. Tai procesų valdymas, paslaugų kokybės užtikrinimas ir paslaugų tobulinimas.

 

Robertas Lukauskas

Vadybininkas
Gerai išmanantis autoserviso veiklą Robertas ženkliai prie jos prisideda. Bendrauja su Klientais, suranda ir užsako atsargines dalis, kurios atitinka Kliento keliamą kainos ir kokybės santykį. Robertas organizuoja užsakymo lapų pildymą priima remontui automobilį bei informuoja Klientą apie suremontuotą ir eksploatavimui paruoštą transporto priemonę.

Andrius Pakalniškis

Meistras
Techniko mechaniko specialybę turintis meistras jau daugiau kaip 10 metų dirba automobilių remonto ir techninės priežiūros srityje. Jis nuolat tobulėja šioje srityje: įgijo ratų geometrijos sertifikatą, baigė suvirintojo kursus. Andrius savo patirtį realizuoja ratų geometrijos, kompiuterinės diagnostikos ir variklių remonto srityse. Jis autoservise priima ir įvertina kitų meistrų atliktus darbus, juos konsultuoja.

Dainius Urbonas

Meistras
Įgijęs ūkininko specialybę Dainius aktyviai pradėjo domėtis technika. Dabar tik ir užsiima autotransporto remontu. Sukaupęs didesnę kaip 10 metų patirtį Dainius ją realizuoja stabdžių, sankabos, pakabos ir transmisijos remonto srityse. Dainius atlieka ir vairo kolonėlių restauravimo darbus.

Tomas Bubelis

Meistras
Klaipėdoje įgijęs autošaltkalvio specialybę, Tomas jau keletą metų dirba autoservise. Be įprastų automobilių remonto ir techninės priežiūros darbų, Tomas domisi ir siekia įgyti žinių variklių remonto srityje. Tomui taip pat gerai sekasi ratų  geometrijos atstatymas bei reguliavimas.

Viktoras Bartkus

Meistras
Viktoras neseniai baigė Automobilių techninio eksploatavimo studijas, kurių metu įgijo Automobilių transporto inžinerijos bakalauro laipsnį. Prisijungęs prie komandos, Viktoras įgytas žinias taiko praktikoje.